Пробудження
Діана Іванкова, Ігор Семенюк та Віктор Іванков
24 вересня - 11 жовтня
Лучан запрошують відвідати пікантну екзпозицію робіт - "Пробудження"
Людська природа – матеріал з високими відбивальними можливостями. Це дзеркало, звісно, покреслене незворотними генетичними подряпинами та тріщинками, але все ж дзеркало. Для більшості людей реальність – це те, що нам про неї сказали. Як майже все інше, ревнощі лише відбивають соціальні трансформації та можуть бути зведені до малопомітного роздратування, якщо суспільна думка вважатиме їх такими.
Чи справді ми народилися в найкращий час в найкращому місці? Чи наша мить – лише випадкова мить вічності, один із незліченних моментів, кожен із яких має власну рівновагу задоволень та розчарувань?
Кожна жива душа моє, що розповісти. Так само і кожне тіло, й історії, які розповідає людське тіло, належать до розряду ХХХ.
Вогонь ніколи не насититься хмизом, скільки не кидай, і ніколи не пересититься океан річками, що в нього впадають; смерть ніколи не насититься живими істотами всього світу, а ясноока жінка – всіма чоловіками, скільки б їх не було. Камасутра.
Чим швидше ми погодимося з базовими відмінностями між чоловіками і жінками, тим швидше ми зможемо припинити суперечки про це і взятися до сексу! Доктор Стівен Т. Колберт, D.F.A
Суть сексуальності в більшості жінок полягає в свободі мінятися разом із життям довкола.
Нашою найважливішою настановою можуть бути такі слова Полонія, сказані Лаертові в «Гамлеті»: «А головне: будь вірний сам собі, І вже за цим іде, як ніч за днем, Що й з усіма не будеш ти нещирий».
Конфлікт між тим, що нам сказано відчувати, і тим, що ми відчуваємо насправді, можливо, є найщедрішим джерелом сум’яття, незадоволення та безглуздих страждань нашого часу.
Головне завдання уяви – не так робити дивні речі звичними, як робити звичні речі дивними. Г.К.Честертон